בניית חדר כושר | תפעול חדר כושר | הקמת חדר כושר
www.shapeone.co.il | שייפוואן - מאמן כושר אישי


הקמת חדר כושר ב30 אלף שחהקמת חדר כושר ב60 אלף שחהקמת חדר כושר ב100 אלף שחהקמת חדר כושר ב150 אלף שח
חבילת בייסיק – חדר כושר החל מ-30,000 ₪
אם יש לכם חדר פנוי בבית ובא לכם להיכנס לכושר מבלי לשבור את הכיס. לשייפוואן יש פתרון מושלם בשבילכם. חבילת בייסיק - חבילת חדר כושר קטן ומושלם עבורכם.
חבילת סילבר – חדר כושר החל מ-60,000 ₪
אם יש לכם חדר פנוי בבניין ובא לכם להיכנס לכושר מבלי להיכנס להוצאות. לשייפוואן יש פתרון מושלם בשבילכם. חבילת סילבר - חבילת חדר כושר מושלם עבורכם.
חדר כושר מושלם החל מ-100,000 ₪
אם יש לכם חדר פנוי בבניין ובא לכם להיכנס לכושר מבלי להיכנס להוצאות. לשייפוואן יש פתרון מושלם בשבילכם. חבילת גולד - חבילת חדר כושר מושלמת עבורכם.
חדר כושר מושלם החל מ 150,000 ₪
חבילת פלטינום - חבילת חדר כושר המקיפה והמושלמת עבורכם. החבילה כוללת ציוד אירובי ואנאירובי ומתאימה לשרת מגדלי יוקרה עד 120 דיירים.

חושבים על הקמת חדר כושר ?

אנו בשייפוואן נשמח להציע לכם שירות הקמת חדר כושר בבית במחיר משתלם במיוחד, לפרטים נוספים לחצו על יצירת קשר


שייפוואן הקמת חדר כושר

וידאו הקמת חדר כושר


חברת שייפוואן עוסקת בייעוץ ובהקמת חדרי כושר הן עבור המגזר העסקי והן למגזר הפרטי. תהליך של הקמת חדר כושר כולל את המרכיבים הבאים: פגישת יעוץ חינם אצל הלקוח, מדידות וצילומים של השטח המיועד, בחירת ציוד הכושר המתאים מתוך מספר אפשרויות קיימות תוך שמירה על מסגרת תקציב ותוך ניצול אופטימלי של החדר המיועד. ניתן לבצע גם הדמיות של חדר הכושר בתלת מימד במידת הצורך.

במהלך הפגישה אנו נבין יותר טוב את המטרות והשימושים העיקריים של חדר הכושר וננסה להבין מיהו בעיקר קהל היעד, מה שיביא בהמשך לתוצאות מקסימליות. חשוב להדגיש שלאורך כל הדרך קיים ליווי אישי בכפוף לעמידה בלוח זמנים ובתקציב המיועד. גם לאחר הקמת חדר כושר אנו ממשיכים בליווי האישי, בתפעול מלא של חדר הכושר, הענקת שירות ואחריות עבור ציוד הכושר שנרכש דרכנו וכמובן השמת מאמני כושר מקצועיים.


חבילות חדרי כושר מושלמות


הקמת חדר כושר החל מ-60,000 ₪

חבילת סילבר – הקמת חדר כושר החל מ-60,000 ₪ לקוחות רבים פונים אלינו במטרה שנעזור להם להקים חדר כושר אצלם בבניין ...
המשך קריאה

הקמת חדר כושר החל מ-150,000 ₪

חבילת פלטינום – הקמת חדר כושר החל מ-150,000 ₪ חדרי כושר במגדלי מגורים נהפכו כבר לפני שנים לסטנדרט בענף הבנייה...
המשך קריאה

הקמת חדר כושר החל מ-100,000 ₪

חבילת גולד – הקמת חדר כושר החל מ-100,000 ₪ כיום, יותר מבעבר ישנה מודעות גדלה ולהולכת לשמירה על אורח חיים בריא...
המשך קריאה

הקמת חדר כושר החל מ-30,000 ₪

חבילת בייסיק – הקמת חדר כושר החל מ-30,000 ₪ אין כמו הסביבה הבייתית בשביל לתת לכם תחושה נעימה ...
המשך קריאה

שרותים נלווים להקמת חדר כושר


הפעלת חדר כושר

הפעלת חדר כושר

שייפוואן מציעה לכם שרותי תפעול חדר כושר בידי צוות מאמנים אדיב ומקצועי שישמח להעניק לכם שירות מכל הלב.
המשך קריאה
ביטוח מאמן כושר

ביטוח מאמן כושר

ביטוח מאמן כושר מתאים לכל המאמנים שעוסקים באימוני כושר והינם עצמאיים, בין אם בקבוצות או באימוניים אישיים
המשך קריאה
הדמיה לחדר כושר

הדמיה לחדר כושר

הדמיה לחדר כושר מסוגלת לתת מענה ויזואלי להרבה שאלות שעולות בשלב התכנון, ניתן לקבלם כתמונות סטילס או כסרטון מרהיב
המשך קריאה

ייעוץ להקמת חדר כושר

התפקיד של יועץ חדר כושר הוא לקחת את מכלול המאפיינים ולהציע פתרונות ברמת ההקמה והתפעול של חדר הכושר
המשך קריאה

הקמת חדר כושר חדש או שדרוג חדר כושר קיים

גלריית תמונות - הקמת חדר כושר


חברת שייפוואן עובדת עם מספר חברות ויבואנים של ציוד כושר מקצועי המיועד לעבודה אינטנסיבית 7 ימים בשבוע. ציוד הספורט נחלק לשלושה חלקים, החלק הראשון הוא ציוד כוח מקצועי הכולל ספות, מולטי-טריינרים, משקולות, החלק השני האירובי מתייחס בעיקר למסלולי ריצה, אליפטיקל ,קרוס טריינר ואופניים, ואילו החלק השלישי של הציוד עבור הקמת חדר כושר מתייחס לפריטי ספורט משלימים כמו: מזרנים, כפפות, מוטות, מדי דופק וכו'.

באפשרותינו לשדרג כל חדר כושר קיים הן מבחינת ציוד והן מבחינת כוח אדם (לפרטים נוספים: הפעלת חדר כושר), אנו מציעים גם הקמת חדרי כושר לחברות ולאירגונים, הקמת חדרי כושר במגדלי יוקרה, הקמת חדר כושר בבתי מלון, הקמת חדר כושר בחברות הי-טק וללקוחות פרטיים, בנוסף אנו מעניקים שירות של מאמן כושר אישי המגיע אל החברה עצמה בזמנים קבועים ועורך לעובדי החברה ומנהליה שם ללקוחות אימונים אישיים מהנים ביותר.בנוסף אנו מציעים שרותים משלימים :

 • שרותי ייעוץ להקמת חדר כושר עבור פרוייקטים גדולים משמש בעיקר לחברות וארגונים וגם לישובים שמעוניינים להקים אצלם חדר כושר
 • ניתן להזמין הדמיה של חדר כושר בכדי לקבל הבנה טובה יותר איך הדברים יראו בסוף התהליך. יש אפשרות להדמיה דו או תלת מימדית
 • ביטוח מקיף עבור חדר כושר כהגנה מפני: נזקי מים / שריפה / גניבה / פגיעה או פציעה של מתאמנים וכל צד שלישי. בנוסף אנו מציעים גם ביטוח מאמן כושר למאמנים עצמם
 • הרכבת ציוד הכושר בידי אנשי מקצוע
 • הקמת חדר הכושר - בניית חדר כושר - התוצאה הסופית
 • הנחת בסיס לפרקט חדר הכושר עשוי משעם בכדי לשמש כבולם זעזועים
 • ייעוץ להקמת חדר כושר
 • הקמת חדר הכושר - בניית חדר כושר - התוצאה הסופית
 • תהליך בחירת הפרקט לחדר כושר ממספר רב של אפשרויות
 • העמדת ציוד הכושר בחדר כושר לפי השרטוט הטכני

שאלות ותשובות בנושא הקמת חדר כושר

מאמרים הקשורים לחדר כושר • האם קיימת חובה בחוק לשם מדריך בבניין דירות

  לאחר אינספור דיונים, תיקונים לחוק הספורט (התשמ"ד) והחלטות ממשלתיות , יצאה פסיקה (החל מיוני 2013) הקובעת שבבניין שבו מספר הדירות המקסימלי עומד על פחות מ-100,קיים פטור מנוכחות של מדריך בחדר הכושר בבניין. יחד עם זאת חשוב לציין שהחוק מחייב על קיומם של אישורים רפואיים מכל המתאמנים במקום, כמו כן קיים איסור על ילדים מתחת לגיל 14 מלהתאמן במקום ללא אישור מתאים. כך יוצא בעצם, שללא נוכחות מדריך כושר במקום קיימת בעיה של אכיפה ושמירה על התנאים. בנוסף, לא כל חברות הביטוח יסכימו לבטח בניין שלא קיימת בו נוכחות של מדריך בשעות פעילות של חדר הכושר.
 • מה היתרונות של נוכחות מדריך בחדר כושר

  קיימות סיבות רבות וטובות להימצאותו של מדריך אשר יתפעל עבורכם את חדר הכושר והן: פעילות של הצלה והחייאה במקרה הצורך, מעקב אחר הנכנסים למקום ואיסוף של אישורים רפואיים מהמתאמנים, הקפדה נכונה על ביצוע של תרגילים, שמירה על הסדר והניקיון במקום, מניעה מזרים מלהיכנס למקום, שמירה על מכשירי הספורט בפני בלאי והזמנת איש טכני לתיקונם במקרה הצורך, ועוד לא דיברנו על מוטיבציה בזמן האימון, טיפים לתזונה ולאורח חיים בריא, אופציה לאימונים אישים, מאמן של חוגים, ועוד.
 • האם יש דברים שהם בגדר חובה שיהיו בחדר כושר

  כמובן, חייבת להיות ערכת עזרה ראשונה מוכנה לפעולה, מערכת כיבוי אש לרבות מטפים בהישג יד, שילוט מעל הכניסה ומעל יציאת החירום, תאורה טובה וחזקה, מערכת אוורור עם שליטה על הטמפרטורה.כמו כן, לפי החוק חייב להיות מותקן במקום שילוט בדבר הוראות שימוש בחדר הכושר (שילוט לגבי הופעה חיצונית מתאימה, אישורים רפואיים לכל מתאמן, גיל המתאמנים, אופי המקום ועוד) , ניתן להוסיף שילוט מעל דלת הכניסה לחדר הכושר המציין את שעות פעילות המקום וטלפון של איש קשר וכמובן ביטוח. דברים שאינם בגדר חובה: ברז מים או קולר לרווית המתאמנים, שרותי מגבות, ומערכת קודן לדלת הכניסה.
 • מה לגבי ביטוח לחדר כושר

  קיימים מספר סוגי ביטוח שאנו ממליצים שיהיו בכל חדר כושר.בראש ובראשונה :ביטוחים נגד פגיעות ופציעות של מתאמנים הביטוח כולל גם צד ג, ביטוחים נוספים יכולים לכסות מקרים של : גנבה , השחתה, שריפה, או רטיבות של ציוד בחדר כושר. במקרים כאלו חברות הביטוח ידרשו ממכם להתקין מערכת אזעקה משוכללת, קודן כניסה אלקטרוני לחדר כושר, וסורגים על החלונות.
 • על איזה ציוד כושר אתם ממליצים

  אנו עובדים אך ורק עם ציוד כושר מקצועי או חצי מקצועי מהמותגים המובילים בעולם, ציוד שקיבל ציונים גבוהים, עמד בתקנים המחמירים ביותר, נוח לתפעול, והכי חשוב: השירות והאחריות מצוינים.