בניית חדר כושר | תפעול חדר כושר | הקמת חדר כושר
www.shapeone.co.il | שייפוואן - מאמן כושר אישי


חדר כושר במקום העבודההרכבת ציוד הכושר בידי אנשי מקצוע
הקמת חדר כושר מ א-ת
אנו בשייפוואן נקים עבורכם את חדר הכושר כולל כל הציוד הנלווה, החל מהתכנון הראשוני דרך ביצוע ועד לסיום הפרוייקט תוך עמידה בתקציב נתון ולוחות זמנים
רעיונות לכושר במקום העבודה
יותר ויותר חברות מגלות את היתרונות הרבים של קידום כושר במקום העבודה.
עסק למקצוענים
הקמת חדר כושר הינו עסק למקצוענים לכן אנו בשייפוואן בחרנו את נותני השירותים הטובים ביותר בתחומם
הדמיות של חדר כושר
הדמיות של חדר כושר - קיימת אפשרות להדמיות דו ותלת מימדיות של חדר הכושר, אנימציה או הדמיית סטילס על מנת לאפשר ויזואליזציה טובה יותר של המקום המיועד

חושבים על הקמת חדר כושר ?

אנו בשייפוואן נשמח להציע לכם שירות הקמת חדר כושר בבית במחיר משתלם במיוחד, לפרטים נוספים לחצו על יצירת קשר


שרותי הקמת חדר כושר עבור לקוחות עסקיים


ייעוץ להקמת חדר כושר

אתם חולמים להקים חדר כושר ואפילו הגדרתם כבר חזון כללי. אז למה שלא תקחו ייעוץ להקמת חדר כושר
המשך קריאה
תפעול והקמת חדרי כושר בחברות משרדים ואירגונים

הקמת חדר כושר בחברות ואירגונים

הקמת חדר כושר בחברות  – עד לפני שנות דור אף אחד מאתנו לא היה מאמין שהשכיר שעובד במשרד או
המשך קריאה

הקמת חדר כושר בבניינים ומגדלי יוקרה

הקמת חדר כושר בבניינים ומגדלי יוקרה  – בניני מגורים היום מותאמים לנורמות החיים שלנו, אחד
המשך קריאה
הקמת חדר כושר בבית

הקמת חדר כושר בבית

הקמת חדר כושר בבית  – ש לכם חדר פנוי? לא אוהבים להיתקע בפקקים ולחפש חניה ? רוצים להיכנס ל
המשך קריאה
תפעול והקמת חדרי כושר בחברות הייטק

תפעול והקמת חדרי כושר בחברות הייטק

תפעול והקמת חדרי כושר בחברות הייטק  – בחברות הי-טק רבות ובמיוחד בגדולות שבהן, יש כיום חדר
המשך קריאה
תפעול והקמת חדרי כושר בבתי מלון

תפעול והקמת חדרי כושר בבתי מלון

תפעול והקמת חדרי כושר בבתי מלון  – כל מי שיש לו בית מלון ורוצה שיהיה בו גם חדר כושר מצליח
המשך קריאה
תפעול חדר כושר

הפעלת חדר כושר

תפעול חדרי כושר  – תפעול חדרי כושר הוא נושא מורכב שיש להבין אותו לעומק על מנת להוציאו לפו
המשך קריאה

חדר כושר בבית משותף

חדר כושר בבית משותף  – המודעות בכל הקשור אל הבריאות שלנו עלתה בשנים האחרונות וכיום ניתן ל
המשך קריאה

שייפוואן הקמת חדר כושר

וידאו הקמת חדר כושר


חברת שייפוואן עוסקת בייעוץ ובהקמת חדרי כושר הן עבור המגזר העסקי והן למגזר הפרטי. תהליך של הקמת חדר כושר כולל את המרכיבים הבאים: פגישת יעוץ חינם אצל הלקוח, מדידות וצילומים של השטח המיועד, בחירת ציוד הכושר המתאים מתוך מספר אפשרויות קיימות תוך שמירה על מסגרת תקציב ותוך ניצול אופטימלי של החדר המיועד. ניתן לבצע גם הדמיות של חדר הכושר בתלת מימד במידת הצורך.

במהלך הפגישה אנו נבין יותר טוב את המטרות והשימושים העיקריים של חדר הכושר וננסה להבין מיהו בעיקר קהל היעד, מה שיביא בהמשך לתוצאות מקסימליות. חשוב להדגיש שלאורך כל הדרך קיים ליווי אישי בכפוף לעמידה בלוח זמנים ובתקציב המיועד. גם לאחר הקמת חדר כושר אנו ממשיכים בליווי האישי, בתפעול מלא של חדר הכושר, הענקת שירות ואחריות עבור ציוד הכושר שנרכש דרכנו וכמובן השמת מאמני כושר מקצועיים.


הקמת חדר כושר חדש או שדרוג חדר כושר קיים

גלריית תמונות - הקמת חדר כושר


חברת שייפוואן עובדת עם מספר חברות ויבואנים של ציוד כושר מקצועי המיועד לעבודה אינטנסיבית 7 ימים בשבוע. ציוד הספורט נחלק לשלושה חלקים, החלק הראשון הוא ציוד כוח מקצועי הכולל ספות, מולטי-טריינרים, משקולות, החלק השני האירובי מתייחס בעיקר למסלולי ריצה, אליפטיקל ,קרוס טריינר ואופניים, ואילו החלק השלישי של הציוד עבור הקמת חדר כושר מתייחס לפריטי ספורט משלימים כמו: מזרנים, כפפות, מוטות, מדי דופק וכו'.

באפשרותינו לשדרג כל חדר כושר קיים הן מבחינת ציוד והן מבחינת כוח אדם (לפרטים נוספים: הפעלת חדר כושר), אנו מציעים גם הקמת חדרי כושר לחברות ולאירגונים, הקמת חדרי כושר במגדלי יוקרה, הקמת חדר כושר בבתי מלון, הקמת חדר כושר בחברות הי-טק וללקוחות פרטיים, בנוסף אנו מעניקים שירות של מאמן כושר אישי המגיע אל החברה עצמה בזמנים קבועים ועורך לעובדי החברה ומנהליה שם ללקוחות אימונים אישיים מהנים ביותר.בנוסף אנו מציעים שרותים משלימים :

 • שרותי ייעוץ להקמת חדר כושר עבור פרוייקטים גדולים משמש בעיקר לחברות וארגונים וגם לישובים שמעוניינים להקים אצלם חדר כושר
 • ניתן להזמין הדמיה של חדר כושר בכדי לקבל הבנה טובה יותר איך הדברים יראו בסוף התהליך. יש אפשרות להדמיה דו או תלת מימדית
 • ביטוח מקיף עבור חדר כושר כהגנה מפני: נזקי מים / שריפה / גניבה / פגיעה או פציעה של מתאמנים וכל צד שלישי. בנוסף אנו מציעים גם ביטוח מאמן כושר למאמנים עצמם
 • הרכבת ציוד הכושר בידי אנשי מקצוע
 • הקמת חדר הכושר - בניית חדר כושר - התוצאה הסופית
 • הנחת בסיס לפרקט חדר הכושר עשוי משעם בכדי לשמש כבולם זעזועים
 • ייעוץ להקמת חדר כושר
 • הקמת חדר הכושר - בניית חדר כושר - התוצאה הסופית
 • תהליך בחירת הפרקט לחדר כושר ממספר רב של אפשרויות
 • העמדת ציוד הכושר בחדר כושר לפי השרטוט הטכני

שאלות ותשובות בנושא הקמת חדר כושר

מאמרים הקשורים לחדר כושר • האם קיימת חובה בחוק לשם מדריך בבניין דירות

  לאחר אינספור דיונים, תיקונים לחוק הספורט (התשמ"ד) והחלטות ממשלתיות , יצאה פסיקה (החל מיוני 2013) הקובעת שבבניין שבו מספר הדירות המקסימלי עומד על פחות מ-100,קיים פטור מנוכחות של מדריך בחדר הכושר בבניין. יחד עם זאת חשוב לציין שהחוק מחייב על קיומם של אישורים רפואיים מכל המתאמנים במקום, כמו כן קיים איסור על ילדים מתחת לגיל 14 מלהתאמן במקום ללא אישור מתאים. כך יוצא בעצם, שללא נוכחות מדריך כושר במקום קיימת בעיה של אכיפה ושמירה על התנאים. בנוסף, לא כל חברות הביטוח יסכימו לבטח בניין שלא קיימת בו נוכחות של מדריך בשעות פעילות של חדר הכושר.
 • מה היתרונות של נוכחות מדריך בחדר כושר

  קיימות סיבות רבות וטובות להימצאותו של מדריך אשר יתפעל עבורכם את חדר הכושר והן: פעילות של הצלה והחייאה במקרה הצורך, מעקב אחר הנכנסים למקום ואיסוף של אישורים רפואיים מהמתאמנים, הקפדה נכונה על ביצוע של תרגילים, שמירה על הסדר והניקיון במקום, מניעה מזרים מלהיכנס למקום, שמירה על מכשירי הספורט בפני בלאי והזמנת איש טכני לתיקונם במקרה הצורך, ועוד לא דיברנו על מוטיבציה בזמן האימון, טיפים לתזונה ולאורח חיים בריא, אופציה לאימונים אישים, מאמן של חוגים, ועוד.
 • האם יש דברים שהם בגדר חובה שיהיו בחדר כושר

  כמובן, חייבת להיות ערכת עזרה ראשונה מוכנה לפעולה, מערכת כיבוי אש לרבות מטפים בהישג יד, שילוט מעל הכניסה ומעל יציאת החירום, תאורה טובה וחזקה, מערכת אוורור עם שליטה על הטמפרטורה.כמו כן, לפי החוק חייב להיות מותקן במקום שילוט בדבר הוראות שימוש בחדר הכושר (שילוט לגבי הופעה חיצונית מתאימה, אישורים רפואיים לכל מתאמן, גיל המתאמנים, אופי המקום ועוד) , ניתן להוסיף שילוט מעל דלת הכניסה לחדר הכושר המציין את שעות פעילות המקום וטלפון של איש קשר וכמובן ביטוח. דברים שאינם בגדר חובה: ברז מים או קולר לרווית המתאמנים, שרותי מגבות, ומערכת קודן לדלת הכניסה.
 • מה לגבי ביטוח לחדר כושר

  קיימים מספר סוגי ביטוח שאנו ממליצים שיהיו בכל חדר כושר.בראש ובראשונה :ביטוחים נגד פגיעות ופציעות של מתאמנים הביטוח כולל גם צד ג, ביטוחים נוספים יכולים לכסות מקרים של : גנבה , השחתה, שריפה, או רטיבות של ציוד בחדר כושר. במקרים כאלו חברות הביטוח ידרשו ממכם להתקין מערכת אזעקה משוכללת, קודן כניסה אלקטרוני לחדר כושר, וסורגים על החלונות.
 • על איזה ציוד כושר אתם ממליצים

  אנו עובדים אך ורק עם ציוד כושר מקצועי או חצי מקצועי מהמותגים המובילים בעולם, ציוד שקיבל ציונים גבוהים, עמד בתקנים המחמירים ביותר, נוח לתפעול, והכי חשוב: השירות והאחריות מצוינים.